Work-life balance

O programie

Zachowanie odpowiedniego balansu pomiędzy życiem osobistym a zawodowym jest kluczowe dla naszego zdrowia, dobrego samopoczucia oraz zachowania satysfakcjonujących relacji z najbliższymi. Fundacja TETOS wspiera tę ideę działaniami i aktywnościami zwiększającymi społeczne zaangażowanie wśród rodzin.

Wielkie małe zmiany

Przerwa, którą zafundował nam 2020 rok, zaskoczyła i wymusiła w naszym życiu wprowadzenie zmian – zarówno tych małych, jak i większych. W konkursie Fundacji odkryliśmy nowe talenty, umiejętności oraz dawno niepraktykowane pasje. Uczestnicy pokazali nam swoje umiejętności, zyskując szansę na nagrody. Na laureatów czekały nagrody rzeczowe.

Świat za 25 lat

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie zobrazowanie hasła “Świat za 25 lat”. Praca mogła być wykonana dowolną techniką plastyczną. Inspiracją była obserwacja otaczającego nas świata, zaś celem Konkursu – rozwijanie umiejętności obserwacji, prezentacja dążeń oraz osiągnięć. Najciekawsze prace konkursowe otrzymały nagrody rzeczowe.