Akceptuję Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz do prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie i zapisane w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Działania

Program Staże Zagraniczne BEST 2019 (Business Education Study Tour)

Cel Programu

Nagradzanie i wspieranie rozwoju osób zarządzających oraz osób nadzorujących w jednostkach prowadzących działalność oświatowo-wychowawczą i edukacyjną, szkołach wyższych, organach będących założycielami szkół wyższych oraz organach prowadzących szkoły w rozumieniu ustawy o systemie oświaty, jak również wspierających te systemy. Program umożliwia Fundacji tworzenie warunków do innowacji i przedsiębiorczości w sektorze edukacji.

 

Decyzja kapituły programu

                         z dnia 31 maja 2019 r.

Kapituła Programu działając zgodnie z zapisami Regulaminu Przyznawania Nagrody, tytuł Laureata Programu BEST 2019 przyznała:

Joannie Jaskot
Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu TRESCOR sp. z o.o.

Monice Nowickiej
Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju w FORTEB sp. z o.o.

Pawłowi Zellerowi
Dyrektor ds. Marki w Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o.

 

 

 

Przewodniczący Kapituły Programu

             Roman Karaś

 

NAGRODA W PROGRAMIE

9-dniowy wyjazd do USA w formie wizyt studyjnych w znanych firmach i instytucjach publicznych w Nowym Jorku i Waszyngtonie

Termin wyjazdu: 21-30 września 2019